Certyfikat ClauWi

sty30
Certyfikat poświadczający kompetencje w zakresie noszenia w chustach i nosidłach miękkich

Z dumą oświadczamy, że nasz szef - Paweł z powodzeniem ukończył kurs na Doradcę Noszenia ClauWi®!

 

Oznacza to, że doradzamy Wam w wyborze odpowiedniej chusty czy nosidła nie na podstawie naszego "widzimisię", lecz bazując na rzetelnej wiedzy.

 

Stwierdziliśmy, że jedno z nas musi zostać Doradcą Noszenia skoro sprzedajemy chusty. Chodziło nam głównie o profesjonalną pomoc każdemu klientowi. Dodatkowo odsyłamy zawsze do skorzystania z darmowej wypożyczalni prowadzonej przez naszą fundację, zwłaszcza ludzi mieszkających w Oławie i okolicach.

 

Szkoła noszenia ClauWi® jest międzynarodową organizacją kształcącą Doradców Noszenia. Doradcy po ukończeniu kursów prowadzą profesjonalne warsztaty oraz konsultacje indywidualne dla rodziców w zakresie noszenia dzieci w chustach i miękkich nosidłach.

 

Podczas kursu poruszono między innymi: praktyczną naukę wiązania chusty (wielu różnych chust) oraz teorię w zakresie anatomii małego dziecka, a także zasad prawidłowego i bezpiecznego noszenia dzieci w chustach.

 

Teraz w domu Paweł wytyka wszelkie błędy w wiązaniu chusty z naszym dzieckiem. Plus jest taki, że Pierworodna (nasza córka) najczęściej chce być noszona przez niego ;)

 

Na koniec nasza praktyczna rada. Warto skorzystać z porady Doradcy Noszenia zwłaszcza na początku noszenia, gdy nie do końca czujemy jeszcze dziecko. My dowiedzieliśmy się, że pomimo noszenia naszej pociechy ponad rok, mieliśmy sporo niedociągnięć w tym zakresie. Innymi słowy: można coś robić jakoś, ale można też robić to samo dobrze i tak powinno się postępować przy noworodku :)

 

Dla chętnych podsyłam link z listą wszystkich Doradców Noszenia ClauWi w Polsce KLIK!

sty  30