1. urodziny Rodziny Eko

mar21

21 marca to nie tylko pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Dla nas to przede wszystkim rocznica założenia naszej firmy. Dokładnie rok temu Rodzina Eko została utworzona.

W ciągu minionego roku wykonaliśmy sporą pracę. Zrealizowaliśmy setki zamówień złożonych przez internet, przez telefon, mailowo czy osobiście. W stosunku do początków działalności nasz asortyment powiększył się ponad 3-krotnie i nie zamierzamy na tym poprzestać. Wzięliśmy udział w wielu targach, wystawach, jarmarkach i festynach. Prowadziliśmy prelekcje na temat pieluch wielorazowych. Wszędzie gdzie byliśmy szerzyliśmy idee wielorazowości, zrównoważonego rozwoju, rodzicielstwa bliskości. Przystąpiliśmy także do programu Karta Dużej Rodziny. Od listopada pod naszym patronatem działa wypożyczalnia wielorazowa, którą de facto sami prowadzimy ale jako fundacja. Mówiąc krótko działo się sporo.

W tym roku mamy zamiar wciąż rozwijać się, wyszukiwać dla Was najlepsze produkty, a w razie potrzeby sami je robić. 

Na początek przedstawiamy Wam naszą stronę w odświeżonej, wiosennej wersji. Choć na to nie wygląda zmieniła się też nieco funkcjonalność sklepu. Jest jeszcze w wersji testowej, ale już wiemy, że nam się podoba.

  • dodaliśmy filtrowanie po cenie
  • w przypadku chust dodaliśmy także filtrowanie po splocie
  • stworzyliśmy nowe kategorie przy pieluszkach wielorazowych, żeby łatwiej było znaleźć to czego szukacie

A teraz najważniejsze. W ramach świętowania naszych 1. urodzin udzielamy wszystkim naszym klientom 20% rabatu na wszystkie nasze produkty. Promocja ważna jest do 22.03.2018 r. do godziny 22:00.

W ten sposób niektóre rzeczy będziecie mogli kupić doprawdy tanio.

Dodatkowo 22.03.2018 r. o godz. 18:00 na naszym facebooku pojawi się coś ekstra. Bądźcie tam wtedy z nami :)

mar  21