Marka Loffme zawitała do nas

sie24

Loffme to polski producent wyjątkowo cienkich wielorazowych akcesoriów higienicznych jak podpaski, wkładki higieniczne, ręczniki do demakijażu a także zwykłe ręczniki. Śmiemy twierdzić, że są to najcieńsze tego typu produkty na rynku.

Przez to, że produkty Loffme są tak cienkie można je zmieścić wszędzie. Ważą tyle co nic :D Najwiekszy ręcznik kąpielowy ma wymiary 65x140 cm, a po jego złożeniu zajmuje mniej miejsca niż tabliczka czekolady. Wyciera lepiej niż dedykowane w góry ręczniki szybkoschnące. Ja osobiście (czyt. Paweł) znalazłem to czego szukałem przez długi czas. Chociaż wycieram się po kąpieli w górskim potoku mniejszym ręcznikiem FITNESS to i tak jestem suchy, a ręcznik może wchłonąć jeszcze dużo wody.

Loffme szyje swoje produkty w Polsce. Mieliśmy okazję spotkać ich podczas targów MAMA Gathering i tak nam się spodobał ten materiał, że postanowiliśmy nie czekać i wprowadzić Loffme pod naszą strzechę.

W zależności od potrzeb znajdziesz podpaski (przetestowane przez nas pod koniec połogu), wkładki higieniczne, wkładki laktacyjne antybakteryjne (z jonami srebra), ręczniki do demakijażu, a także ręczniki kąpielowe.

 

Koniecznie przeczytaj nasz tekst o podpaskach wielorazowych Loffme dostępny tutaj.

 

!!!PROMOCJA!!!

Jest to tak dobry produkt, że chcemy abyście i Wy go spróbowali. Do godz. 24:00 dnia 26.08.2018 r. wszystkie produkty Loffme kupisz u nas 10% taniej.

P.S. Jak głosi tekst piosenki The Cardigans - Lovefool: ...loffme, loffme... say that you loffme :P

sie  24