Ubezpieczenie szklanych butelek

maj16
Rozbita butelka

Ojej! Rozbiła Ci się szklana butelka Retap lub MB Active? Na szczęście są one ubezpieczone.

 

Zarówno butelki MB Active jak i Retap mają program asekuracyjny na wypadek rozbicia się. Takie rzeczy się zdarzają. Każdy z tych producentów ma jednak odmienny sposób postępowania w takich sytuacjach. Poniżej znajdziesz instrukcje dla każdego z nich.

 

Butelki - bidony MB Active

W przypadku stłuczenia Twojej butelki przede wszystkim zrób jej wyraźne zdjęcie. Zdjęcie razem z dowodem zakupu albo numerem zamówienia prześlij na nasz adres mailowy: sklep@rodzinaeko.pl. W tytule maila należy wpisać hasło „BUTELKA Z ASEKURACJĄ”. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz od nas informacje w jaki sposób będziesz mógł zakupić nową butelkę za 50% ceny standardowej*.

 

Koszty wysyłki nowej butelki pokrywa Kupujący.

 

Skorzystanie z asekuracji będzie możliwe w przypadku dostępności danego modelu w magazynie. W przypadku, gdy dany model jest już niedostępny, będziesz miał/ miała możliwość zakupienia dowolnego modelu szklanej butelki za 50% ceny standardowej*.

*cena standardowa to aktualnie obowiązująca cena danego modelu butelki bez uwzględnienia promocyjnych rabatów.

 

Butelki RETAP

Butelki Retap objęte są dożywotnią gwarancją na stłuczenia (Lifetime Warranty Retap). W sytuacji, gdy butelka się stłucze mają Państwo prawo ubiegać się o nową butelkę bezpośrednio u producenta (UWAGA: gwarancję obsługuję wyłącznie producent!). Należy pamiętać, że producent wysyła butelkę bez korka, stary korek należy zachować. Producent obciąża Państwa kosztami obsługi gwarancji. Gwarancja nie posiada limitu zdarzeń i jest dożywotnia – możemy odnawiać butelkę w nieskończoność!

 

Link do formularza: http://www.retap.com/lifetime-warranty/

 

Koszt obsługi gwarancji to 5 euro za butelkę. Opłatę należy uiścić podczas zgłoszenia na stronie producenta. (Warunki gwarancji są jednakowe i obowiązują na terenie całej UE oraz Szwajcarii i Macedonii)

 

Warunki przyjęcia gwarancji przez producenta:

  • Zdjęcia stłuczonej butelki
  • Dowód zakupu (faktura, paragon)
  • Prawidłowe wypełnienie i przesłanie formularza
maj  16