Bezuciskowy otulacz, SIO, MONSTER, OS, Mommy Mouse
Cena za szt.
Opis produktu
Bezuciskowy otulacz, SIO, OS, Mommy Mouse
Pielucha pasuje na dzieci już od 4 kg aż do co najmniej 16 kg, czyli do końca pieluchowania. Taką rozpiętość rozmiarów zapewnia system napek regulujących rozmiar: pionowych i w pasie.
Komfortowo i wygodnie bez odciskania gumek na delikatnej skórze.
Bezuciskowy otulacz, nieposiadający elastycznych gumek wokół udek dziecka. Zamiast nich nóżkę otula delikatny, elastyczny element z systemem NO-CRUSH od Mommy Mouse.
Ta innowacyjna pieluszka to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy dbają o zapewnienie swojemu maluchowi wysokiego komfortu użytkowania.
Ta innowacyjna pieluszka to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy dbają o zapewnienie swojemu maluchowi wysokiego komfortu użytkowania, rozumianego przez:
- nieskrępowane ruchy dziecka;
- luźną, pojemną pieluszkę swobodnie mieszczącą dowolny wkład chłonny;
- brak nadmiernego dopasowania i docisku do ciała malucha;
- miękkie, ale szczelne otulenie nóżek przez system „burt” zabezpieczających przed przeciekami.
Kilka zmian konstrukcyjnych wprowadzonych do standardowej budowy pieluszki Mommy Mouse pozwoliło na stworzenie alternatywnej propozycji dla dzieci z rozkosznymi fałdkami i poduszeczkami ciałka, których nie należy uciskać i odgniatać.
- Przedni, zwężony panel wyposażony w jeden rząd nap spinających z celowo powiększonym podkrojem w okolicy udek dziecka.
- Zamiast gumek elastycznych – łatwo dopasowująca się „burta” NO-CRUSH. Delikatnie, ale pieczołowicie otula uda oraz zabezpiecza przed niechcianym wyciekiem zawartości pieluchy na zewnątrz i uszczelnia pieluchę w newralgicznych miejscach. Nie ma potrzeby układania elementu elastycznego w pachwinkach, wystarczy że będzie dokładnie otulać nóżki.
Warto dodać, że nowatorski system NO-CRUSH, występujący w pieluszce, eliminuje potrzebę użycia wkładów z tego systemu, a jednocześnie nie wyklucza ich stosowania.
- Wnętrze otulacza wypełnia siateczka AIR-FLOW – materiał termoregulacyjny – zapewnia niezbędną cyrkulację powietrza oraz optymalną temperaturę wewnątrz pieluszki. Delikatna i cienka siateczka izoluje PUL przed kontaktem z wrażliwą skórą dziecka.
- Zmniejszone uszka spinające pieluszkę oraz element elastyczny w budowie pieluchy, ułatwiają precyzyjne zapięcie bez wysuwania uszka w okolice udka dziecka – co mogłoby niepotrzebnie krępować ruchy i odgniatać delikatną skórę.
Uwaga! Układ wzoru może różnić się od ukazanego na zdjęciu.
Do odkażenia pieluszek wielorazowych możemy użyć dodatkowo środka odświeżającego, np. Nappy Fresh (do kupienia tu).
Opinie
Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.
Bezpieczeństwo produktu