Logotyp firmy BioGa

„BioGa” to niewielka rodzinna firma oferująca bardzo dobre, ekologiczne produkty. W swojej ofercie posiadają naturalne środki czystości czy ręcznie robione świece z wosku sojowego. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych produktów i na pewno warto jej się przyjrzeć.

Mieliśmy okazję poznać ich osobiście i wiemy, że są to młodzi ludzie starający się żyć w zgodzie z naturą. Dbają nie tylko o siebie ale także o środowisko naturalne i wszystkie żywe istoty na ziemi. Wiedzą, że to co nas otacza wpływa znacząco na nasz organizm. My z kolei mamy duży wpływ na nasze otoczenie i jego kształtowanie. Od kilku lat tworzą ekologiczne proszki do prania i pasty czyszczące. Do tej pory robili to na własny użytek lecz niedawno pojawiła się myśl, aby udostępnić je szerszemu gronu odbiorców. Zaczęli także produkować piękne i niezwykle pachnące świece wykonywane z wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych.

W BioGa dużą wagę przykłada się do jakości składników. Mowa tu nie tylko o składnikach produktów ale także o ich opakowaniach. Lwia część jest produkowana z materiałów z recyklingu i wszystkie mogą być ponownie przetworzone.

BioGa ma podobną ideologię do naszej jeżeli chodzi o kraje pochodzenia surowców. Jeżeli tylko to możlie kupują je w Polsce wspierając naszą gospodarkę, a tym samym jakość życia każdego z nas.