EKO Rodzina

Tradycyjna, klasyczna rodzina składa się z mężczyzny, kobiety i dzieci. Dlatego właśnie jest to miejsce, gdzie połączyliśmy produkty dla dzieci, kobiet i matek oraz mężczyzn i ojców. Oczywiście tylko te artykuły, które mogą być używane przez wszystkich członków rodziny jednocześnie.

Chusty i nosidła

Osobną część stanowią chusty i nosidła. Wszystkie dostępne w naszym sklepie chusty są polskie. Oznacza to, że od chwili zaprojektowania, poprzez tkanie materiału po końcowe szycie, wszystkie te etapy miały miejsce w Polsce. Czy są wysokiej jakości? Zdecydowanie tak! Jednym z rodzajów patriotyzmu jest kupowanie polskich produktów. A kiedy jeszcze są najwyższej jakości, niezwykle wytrzymałe i w pięknych wzorach, to z radością można je polecać innym. W naszej ofercie znajdą Państwo chusty w różnych długościach, zarówno wiązane jak i kółkowe, we wszystkich możliwych splotach, tj. skośno-krzyżowym, jodełkowym, diamentowym czy żakardowym. Nosidła z naszej oferty wykonywane są z tkanin chustowych. Daje to gwarancję wytrzymałości materiału a jednocześnie zapewnie te same bajeczne wzory co w chustach.

Kosmetyki

Bezpieczne i naturalne kosmetyki, które z powodzeniem mogą być stosowane przez każdego członka rodziny, tego mniejszego i większego też. Ałuny, mydła, lanolina, masła i oleje kosmetyczne to tylko niewielka część tego co znajduje się w tym miejscu. Naturalne, organiczne i starannie dobierane składniki zapewnią pożądany efekt dla ciała i nie wpłyną negatywnie na stan środowiska. Sam proces produkcji jest także ściśle kontrolowany, dlatego stosując takie kosmetyki mają Państwo pewność, że są one etyczne.

Rodzinne opalanie

Ostatnią grupę produktów w tej kategorii stanowią produkty związane z opalaniem. Jak wiadomo najskuteczniejsza broń przed poparzeniami słonecznymi to unikanie słońca i przebywanie w cieniu. Podczas rodzinnych wypadów może okazać się to niemożliwe i warto wtedy być wyposażonym w odpowiednie specyfiki. Skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB zapewniają mineralne filtry. Delikatne konsystencje nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy. Dodatkowo oferowane przez nas kremy nie są szkodliwe dla środowiska wodnego. Na mniejsze słońce można posmarować się olejem z nasion malin, który ma właściwości ochronne przed promieniowaniem UV.

Jeżeli nie znalazłeś interesującej Ciebie rzeczy u nas, napisz do nas na sklep@rodzinaeko.pl a zamówimy dany towar specjalnie dla Ciebie :)

Aktywne filtry: