Dziobak

Tak o sobie piszą: "Aloha!
Mam na imię Beata. Od ponad 3,5 roku pieluchuję wielorazowo moje dzieci. Marzy mi się jak największa ilość osób, które dbają o środowisko i korzystają z wielorazowych rozwiązań. Z tego powodu niedawno postanowiliśmy, wraz z mężem, rozpocząć produkcję wielorazowych produktów. W ten sposób powstała marka Dziobak.


Wierzę, że rzeczy wielokrotnego użytku to nasza przyszłość. W czasach kryzysu klimatycznego, nie chcę produkować ton śmieci (jednorazówki), więc sama używam kubeczka menstruacyjnego, wielorazowych podpasek i wkładek higienicznych, golę nogi maszynką na żyletki. Chodząc na zakupy biorę swoje torby bawełniane, oszczędzam w domu wodę (uczę też tego swoje dzieci), unikam kupowania jedzenia w plastiku (choć to trudne), piję wodę z kranu, poza domem piję wodę z wielorazowej butelki, nie kupuję nowych ubrań, naprawiam rzeczy zamiast kupować nowe. Żyję ideą Zero Waste.


Gorąco wierzę, że każdy mój mały gest ma olbrzymie znaczenie dla otaczającego mnie świata. Żyjąc w Polsce znajdujemy się w zlewisku Morza Bałtyckiego (być może tego nie wiecie, ale to jest najbrudniejsze morze na świecie!), m.in. dlatego zależy mi na ograniczaniu śmieci. A co ma wspólnego Dziobak i Morze Bałtyckie? Spójrz na mapę i tam znajdziesz odpowiedź ;)


Oferujemy:
for Baby - nowoczesne pieluszki wielorazowe: otulacze wełniane (mięciuteńka flanela merino), za niedługo będą również formowanki i wkłady
for Lady - nowoczesne: wielorazowe podpaski i wkładki higieniczne.
Mam nadzieję, że z nami zaczniesz przygodę z wielorazowością lub poszerzysz już istniejący stosik pieluch czy podpasek :)
Peace&Love"