EverySlings

Logo EverySlings

Nosidła EverySlings

Polski producent chust długich, kółkowych i nosideł do noszenia dzieci. Wszystko dopracowane w rodzinnej atmosferze i z dbałością o szczegóły.

Marka EverySlings to najmłodsze dziecko w rodzinie Gosi. Dbają o to swoje dziecko najlepiej jak potrafią a jednocześnie starają się, żeby ich produkty były dostępne cenowo dla każdego. Niewątpliwie są pomysłowi, solidni i pełni zapału – do tej pory stworzyli kilkanaście wzorów chust oraz produktów do noszenia dzieci. Specjalizują się co prawda w produkcji chust długich kółkowych jednak na tym nie koniec! Przerobili popularną zasadę mówiącą, że torebka powinna pasować do butów, i niezaprzeczalnie wyszło… że produkty EverySlings też potrzebują torebek! ; ) Ofertę poszerzyli zatem o akcesoria takie jak plecaki, torby, a nawet poncza.

Chusty EverySlings

Co najciekawsze w dzieciństwie mieszkaliśmy z Gosią na tym samym osiedlu. W linii prostej mieliśmy do siebie jakieś 200 m. Jak widać świat jest bardzo mały :)

Noszenie dzieci w chustach jest coraz bardziej popularne i korzystne zarówno dla malucha jak i jego rodzica. Coraz częściej w sklepie czy na spacerze można zobaczyć maluchy otulone w kolorową tkaninę i przytulone do uśmiechniętej mamy. W naszej ofercie są różnego rodzaju chusty i nosidła, tak aby jak najlepiej wpisywały się w potrzeby obu stron i pomagały w realizacji misji rodzicielstwa bliskości. 

Chusty Dla dziecka

Noszenie dziecka w chuście daje maluszkowi poczucie bliskości i bezpieczeństwa, co z kolei wpływa na jego rozwój psychofizyczny. Kangurowane dzieci przyjmują jak najbardziej dla siebie naturalna pozycję, słyszą głos rodzica, czują bicie jego serca, kołyszą się wraz z jego ruchami i szybciej poznają zewnętrzny świat. W końcu od samego początku obserwują wszystko z wysokości osoby dorosłej. Warto także wiedzieć, że wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. 

Dla mamy i taty

Chusta lub nosidło pozwalają rodzicom na stworzenie bliskiej i trwałej więzi z dzieckiem, co wpłynie pozytywnie zarówno na potrzeby malucha jak i mamy i taty. To jednak nie wszystko. Te rozwiązania niosą za sobą także aspekt praktyczny, bo o ileż łatwiej jest pokonać schody lub wsiąść do pojazdu komunikacji miejskiej z dzieckiem ułożonym w chuście czy nosidle zamiast w tradycyjnym wózku. Także przy wędrówce po górach czy spacerze na plaży te rozwiązania będą pomocne dla rodzica. Nie da się również ukryć, że chusta czy nosidło wpisują się w ekologiczny trend rodzicielski, a co za tym idzie są też tańsze.

Do wyboru do koloru

W naszej ofercie dostępne są chusty tkane i kółkowe wykonane z trwałych solidnych tkanin, które dodatkowo niosą ze sobą walor estetyczny i są dostępne w różnorodnych kolorach i wzorach, a także różnej długości. Można zatem wybrać chusty zdobione motywami roślinnymi, geometrycznymi, w żywej lub spokojnej kolorystyce począwszy od różu, poprzez błękit i zieleń a skończywszy na pastelach i szarościach. Wykonane też są w różnych splotach: skośno-krzyżowym, jodełkowym, serduszkowym, diamentowym i żakardowym. Materiały, z których się składają, to najczęściej bawełna z domieszką lnu, wełny, bambusa, jedwabiu czy kaszmiru. 

Od małego do starszego

Dzieci w chustach czy nosidłach można nosić dotąd aż taki sposób transportu nie stanie się uciążliwy dla rodzica czy dziecka. Warto także zwrócić uwagę na szeroki wybór nosideł, które ze względu na swoją budowę dostosowane są do różnego wieku, a niektóre potrafią nawet rosnąć z dzieckiem, aż do osiągnięcia przez niego wagi do 20 kg. Dobrze wyprofilowane nosidło wyposażone jest także w paski z regulacją oraz w kapturek, który ochroni główkę pociechy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Pusto :(