Kubeczki menstruacyjne

Kubeczki mentruacyjne w Polsce pojawiły się kilka lat temu i robią zawrotną karierę. Kobiety coraz chętniej sięgają po nie ze względów praktycznych, ekologicznych i ekonomicznych. Kubeczek mentruacyjny może służyć nawet 15 lat i jeden wystarcza w zupełności. Używając kubeczków, zwanych też kielichami menstruacyjnymi możesz zapomnieć o podpaskach i tamponach.

Warto wspomnieć, że inwestycja w kubeczek zwraca się średnio po 1 roku użytkowania.

Kubeczek menstruacyjny stanowi nową jakość dla kobiet w czasie miesiączki. Ze względu na sposób aplikacji można powiedzieć, że jest to substytut tamponów, z tym że wielorazowy, a przy tym niezwykle higieniczny.

W naszej ofercie posiadamy kubeczki znanych i renomowanych marek na świecie, takich jak LilyCup, Yuuki czy Lady Cup (ponad 10 lat na rynku). Nie będziemy ukrywać, że są to jedne z najlepszych na świecie marek a ich kubeczki są używane przez tysiące kobiet na wszystkich kontynentach (może poza Antarktydą, bo z tego rejonu nie mamy danych) ;)

Prawidłowo dobrany do pochwy kobiety kubeczek menstruacyjny sprawi, że comiesięczne krwawienie nie będzie sprawiało już tylu trudności i kłopotów, a zwłaszcza dobrze znanego Wam dyskomfortu. Oferowane w naszym sklepie kubeczki są całkowicie bezpieczne. Wykonane zostały z najwyższej jakości silikonu medycznej klasy i dodatkowo zostały przebadane zgodnie z bardzo ostrymi wymogami jakie muszą spełniać miseczki menstruacyjne. 

Kubeczki menstruacyjne zapewniają do 12 godzin ochrony. W naszej ofercie znajdują się kubeczki o większych rozmiarach dla starszych kobiet i tych, które już rodziły dzieci, oraz rozmiarach mniejszych dla młodych kobiet które poród mają jeszcze przed sobą. Nie zabrakło także składanych kubeczków. Dla zupełnie początkujących polecamy gorąco składany kubeczek LilyCup One, który jest niezwykle miękki i stworzony wręcz dla początkujących.

Zakupione u nas kubeczki menstruacyjne mają priorytet wysyłki. Wszystko to w podzięce dla kobiet za ich trud.

Jeżeli nie znalazłaś interesującego Ciebie kubeczka, lub uważasz że jego cena jest stanowczo za wysoka, powiadom nas o tym. Z radością znajdziemy satysfakcjonujące Ciebie rozwiązanie. Zadzwoń pod 511371014 lub napisz na sklep@rodzinaeko.pl

Aktywne filtry:

-