Nosidła

Nosidełko turystyczne

Nosidła są cudownym sposobem na noszenie dzieci i zapewnianie im niezbędnej bliskości. Polecamy je złaszcza starszym dzieciom, choć mogą być używane również przez mniejsze szkraby. W naszej ofercie znajdują się nosidła miękkie znanych i cenionych polskich producentów, takich jak LennyLamb. Cały proces produkcji, od projektu przez tkanie materiału, aż do szycia i pakowania odbywa się w jednym miejscu. Zapewnia to najwyższą jakość i bezpieczeństwo nosideł. Daje też Wam satysfakcję z wspierania rodzimych i uczciwych przedsiębiorstw.

Nosidełko turystyczne dla dziecka

Nosidła ergonomiczne to zdecydowane ułatwienie dla rodziców, którzy nie czują się pewnie przy wiązaniu chusty, bądź nie mają na to czasu. Należy jednak pamiętać, że zaleca się używanie nosideł u dzieci, które już samodzielnie siedzą.

W ofercie głównie znajdują się nosidła ergonomiczne w rozmiarach dla mniejszych (baby) i większych dzieci (toddler). Dostępne jest też nowe na rynku nosidło LennyUp z regulowaną zarówno długością jak i szerokością panelu! Można je stosować od pierwszych miesięcy życia! Nosidło regulowane rośnie razem z dzieckiem więc nie trzeba będzie kupować drugiego jak podrośnie i takie nosidło zawsze jest idealnie dopasowane. W takim nosidle przy zwężeniu panelu dolnego możemy uniknąć mocnego odwiedzenia nóżek dziecka do boku i zachowanie u niego prawidłowej pozycji kręgosłupa, co jest najważniejsze u niesiedzących maluchów. Niemniej jednak dla nich zalecamy chusty tkane bądź kółkowe.

Nosidło górskie

Życzliwość ludzi zaskarbiła sobie prostota użytkowania nosideł ergonomicznych. Wystarczy zapiąć pas biodrowy i dopasować jego długość, włożyć dziecko na siebie, założyć ramiona nosidła, zapiąć drugą klamrę i gotowe! Najlepsze jest to, że raz dopasowane nosidło możesz zakładać co chwilę bez ponownego dopasowywania

Nosidełko dla dziecka

Wszystkie nosidła z naszej oferty wykonane zostały z tkanin chustowych, tych samych tkanin, z których robi się chusty do noszenia dzieci. Tkaniny te są niezwykle wytrzymałe i z powodzeniem można nosić w nosidłach dzieci do wagi 20 kg, a nawet więcej jeśli Twój kręgosłup i nogi dadzą radę ;)

Nosidła LennyUp

W ofercie posiadamy dość szeroki wybór nosideł ergonomicznych LennyLamb. Jeśli jednak nie znaleźli Państwo tego czego szukali, chociażby to był konkretny wzór lub rozmiar prosimy o kontakt z nami i dołożymy wszelkich starań, żeby to dla Państwa zdobyć. Mail sklep@rodzineko.pl jest czynny całą dobę. Telefon 511371014 odbieramy w godzinach 9-16 na pewno :)

Aktywne filtry:

-