pomadki

Ochrona ust przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi lub podrażnionych po np. odwodnieniu jest niezwykle ważna. Zapobiega to uczuciu dyskomfortu i pogłębianiu niekorzystnych zmian. Usta można chronić na wiele sposobów. Można stosować naturalne oleje, masło shea, można też samodzielnie przygotować sobie perfekcyjny specyfik. 

Najpopularniejszym jednak sposobem jest stosowanie pomadek ochronnych. Te w naszym asortymencie są wyjątkowej jakości. Przeznaczone są one dla mężczyzn więc nie pachną słodkimi fiołkami i cukierkami, ani też nie są kolorowe (absolutnie nie mamy nic przeciwko Panom, którzy lubią właśnie takie pomadki). W naszym sklepie znajdziecie zarówno polskie pomadki jak i produkowane za granicą. Z krajowych najbardziej polecamy naturalną pomadkę ochronną dla mężczyzn Felicea. Coś dla siebie znajdą też weganie, gdyż balsam do ust w sztyfcie VEGAN produkowany przez Eco Cosmetics w swoim składzie nie ma żadnych elementów pochodzenia zwierzęcego, nawet wosku pszczelego.

Dlaczego warto wybierać naturalne pomadki i balsamy do ochrony ust? Przede wszystkim dlatego, że nie bazują one na wazelinie, a więc substancji ropopochodnej. Producenci naturalnych kosmetyków bardzo starannie dobierają składy tak aby jak najwięcej "dobra" przedostało się do klienta :)

Aktywne filtry: