Przechowywanie pieluszek

Twoje dziecko zabrudziło pieluszkę wielorazową. Coś z nią trzeba zrobić zanim nastawisz pranie, chyba że każdą pierzesz osobno.

Przechowywanie zabrudzonych pieluszek do czasu prania nie stanowi problemu. Najczęściej rodzice używają do tego celu wiaderka ze szczelnym zamknięciem. Na dno wkrapiają kilka kropli olejku zapachowego (szeroka gama olejków dostępna tu). My osobiście kupiliśmy wiaderko na karmę dla zwierząt i sprawdza się bardzo dobrze ;)

No ale co kiedy jesteś poza domem? Nie będziesz przecież taszczyć ze sobą wiaderka. Wyglądałoby to bynajmniej komicznie (a może nawet hipstersko). Właśnie w tym celu stworzono produkty znajdujące się w tej kategorii.

Niezwykle poręczne woreczki na brudne pieluszki. Z naszego doświadczenia wiemy, że spokojnie do środka zmieści się 5 użytych pieluch. Worek wykonany jest z tego samego materiału co pieluszki, czyli z PUL-u. Zapewnia to odpowiednią wentylację i pieluszki nie "kiszą się" jak gdyby miało to miejsce w torbie foliowej. Woreczki mają wygodny w użyciu zamek błyskawiczny i zapięcia na napę umożliwiające przymocowanie ich np. do rączki wózka.

Na chwilę obecną w naszej ofercie mamy sprawdzone worki PUL na brudne pieluszki od Mommy Mouse.

Aktywne filtry:

-