Producent pisze: "Pupus - szyjemy pieluszki w Polsce, z polskich materiałów.

Pieluszki Pupus powstały z zamiłowania do ekologii, jakości i pięknego wzornictwa. Projektujemy pieluszki, z którymi będziesz czuła się pewnie i które możesz polecać znajomym. Nasza marka to odpowiedź na twoją potrzebę dbania o środowisko, zdrowie waszego dziecka a także radość z pięknych wzorów.

Firma powstała w 2011 roku, kiedy to urodził się Grześ. Potem pieluszki były sprawdzane przez kolejne dzieci naszej pupusowej rodziny :) W sumie była ich siódemka! Nasze dzieci są dla nas inspiracją do tworzenia nowych modeli pieluszek wielorazowych i wkładek. To, co mamy w ofercie, zostało wielokrotnie sprawdzone na pupach naszych noworodków, niemowlaków i "chodziaków".

Wzory i kroje pieluszek są także odpowiedzią na potrzeby naszych Klientek - kilka produktów powstało dzięki Waszym sugestiom. Dziękujemy!

Nowe kolekcje wprowadzamy kilka razy w roku, dbając przede wszystkim o staranność wykonania."

Z naszej perspektywy Pupus to producent pieluszek przystępnych cenowo dla każdego. Choć wcześniej produkcję miał na terenie Chin to obecnie całość jest już w Polsce i właśnie ta zmiana skłoniła nas do wprowadzenia ich do naszej oferty. 

Pieluszki Pupus

Pupus oferuje otulacze z podwójnymi gumkami albo z lamówką, kieszonki, All-In-One, trenerki, kąpieluszki, formowanki i cały szereg wkładów chłonnych. W swojej bogatej ofecie mamy też podpaski i wkładki laktacyjne od nich.