Vivicot BIO

O firmie i o marce Vivicot

Firma SANICOT powstała w Prato w roku 2003, zbudowana na doświadczeniach dużej przedsiębiorczej grupy Prato, będącej liderem w produkcji i handlu włókien bawełnianych.

Nasza marka VIVICOT powstała na gruncie przeprowadzonych przez nas badań laboratoryjnych i przedstawia całą gamę hipoalergicznych podpasek higienicznych dla kobiet i nie tylko. Używana przez nas Bawełna jest w 100% organiczna i wybielana bez użycia chloru. Dzięki wysokiemu zakresowi nowości i najlepszemu stosunkowi ceny/jakości, SANICOT szybko wywalczył swoje miejsce na rynku.

Dzęki wysoce satysfakcjonującym wynikom marki Vivicot na rynku bawełnianych produktów, nasza firma zdecydowała się położyć nacisk na rozwój wysokiej klasy produktów ze specjalnym szacunkiem dla środowiska. Z tego też powodu wszelkie działania podejmowane są bezpośrednio w naszym zakładzie w Prato. Jesteśmy zatem jedynymi producentami i dystrybutorami produktów 100% pochodzenia włoskiego.

Certyfikaty:

Misja firmy:

Począwszy od opakowań kartonowych, poprzez użycie bawełny bez dodatków chloru, substancji chemicznych i syntetycznych perfum, firma SANICOT realizuje swoją misję adresowaną do klientów zainteresowanych produktami hipoalergicznymi, naturalnymi, organicznymi, ekologicznymi, jak również biodegradowalnymi.