Loffme

Loffme to marka, która powstała na bazie naszych osobistych doświadczeń ze skórą wrażliwą, nadreaktywną, atopową. Po latach poszukiwań delikatnych i niedrażniących produktów do codziennego stosowania, znaleźliśmy rozwiązanie. Pragniemy się nim podzielić ze wszystkimi, których skóra potrzebuje wyjątkowego traktowania.

Pod marką Loffme znajdziesz szereg wysoce higienicznych produktów, które ułatwią Ci codzienne życie, zniwelują reakcje alergiczne skóry i świąd, pozwolą na ograniczenie stosowania kosmetyków i detergentów.

Tajemnica tkwi w materiale, z którego zostały wykonane nasze produkty. Jest to zaawansowany technologicznie, antybakteryjny, barierowy materiał. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom blokuje rozwój grzybów i bakterii. Nie przejmuje zapachów. Nie przepuszcza przez swoje struktury nawet roztoczy kurzu, dlatego polecany jest dla osób z problemami alergicznymi skóry, w tym chorych na Atopowe Zapalenie Skóry (AZS). Jest bezpieczny dla niemowląt i dzieci.

Materiał cechuje duża chłonność i właściwości paroprzepuszczalne, dzięki czemu szybko wysycha, co wpływa na jego higieniczność. Może być stosowany także w wersji chłodzącej podczas wysiłku fizycznego.

Duża wytrzymałość materiału przedłuża jego użytkowanie i pozwala ograniczyć wpływ odpadów na środowisko naturalne.

Badania i certyfikaty potwierdzające antybakteryjne i barierowe właściwości materiału:

  • OEKO-TEX 100 klasa 1 – najwyższa klasa potwierdzająca brak zawartości szkodliwych substancji w materiale, dopuszczony do stosowania w produktach dla niemowląt
    Zdolność do filtrowania alergenów została potwierdzona przez Hygienne-institut des Ruhrgebiets w Gelsenkirchen
  • ECARF – potwierdzający możliwość stosowania przez osoby z problemami alergicznymi

Loffme przynosi ulgę podrażnionej skórze i zapobiega kontaktowym reakcjom alergicznym.

Koniecznie przeczytaj nasze artykuły o produktach Loffme: O podpaskach wielorazowych
Recenzja szybkoschnących ręczników